Dmuchańce na imprezach plenerowych na dolnym śląsku, Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Opole, Świdnica, Polkowice, Głogów

Nasze realizacje imprez plenerowych, zestawy teamtyczne  2017

Mieliśmy okazję obsługiwać cudowe imprezy w całej wielkopolsce a głównie Poznaniu i jego okolicach. Wynajmowaliśmy dmuchańce i dmuchane tory przeszkód zarówno na wielkie imprezy firmowe jak i mniejsze wydarzenia. Tory przeszkód Wipeout dawały wiele śmiechu i dobrej zabawy dorosłym uczestnikom podczas gdy dzieci bawiły się w specjalnie przygotowanej strefie dla dzieci. 

Dmuchane tory przeszkód brały udział w imprezach w całej Polsce.

Nasze realizacje imprez plenerowych 2017

Dzisiaj każdy organizator imprezy plenerowej z udziałem dzieci wie, że dobra zabawa i najlepsze atrakcje to Dmuchańce. Czyli kolorowe, dmuchane urządzenia rekreacyjne służące do zabawy ale także oprawy każdego wydarzenia. Dmuchane atrakcje to przede wszystkim zjeżdżalnie, zamki dmuchane do skakania, suche baseny z kuleczkami a także dmuchane pace zabaw. Dmuchańce są dmuchane a więc bezpieczne, ale także atrakcyjne a przez to stały się niezbędnym elementem każdej imprezy plenerowej. 

Szukaliśmy doskonałego pomysłu na oprawę każdej imprezy plenerowej  dla dzieci i dla dorosłych, i znależliśmy sposób na to, aby każde wydarzenie wyglądało jeszcze lepiej, dla organizatora oraz uczestników. Ten pomsył to wynajem dmuchańców w zestawach tematycznych, nowych i atrakcyjnych kolekcjach. Dzięki temy wynajem dmuchanych zamków przeszedł na wyższy poziom, strefa dzieci i dorosłych nie jest już przypadkowym zestawem atrakcji, ale przemyślanym i zaplanowanym. 

Gdzie działamy ? we Wrocławiu, całym województwie dolnośląskie oraz całej Polsce. 

W ostatnich latach mieliśmy okazję brać udział w wielu imprezach plenerowych we Wrocławiu. Obsługiwaliśmy imprezy dla dzieci oraz dostarczaliśmy atrkacje dmuchane dla dorosłych. Braliśmy udział w imprezach plenerowych, firmowych, piknikach rodzinnych, także tych organizowanych przez instytucje i organizacje. Nasze dmuchańce i dmuchane tory przeszkód były na miejskim stadionie, okolicach centrum, torze wyśgiowym oraz na terenie wielu wrocławskich firm, szkół, parków i innych atrakcyjnych miejsc. 

Nie jest to łatwe pytanie, bo atrakcji na imprezy plenerowe jest dosyć dużo. Ale co zrobić aby nasza impreza dobrze się prezentowała i była zapamiętana naprawdę na długo ? W zależności od rodzaju wydarzenia trzeba stworzyć strefę dla dzieci oraz strefę dla dorosłych i zadbać o to aby atrakcje w nich ujęte nie tylko prezentowały się znakomicie ale dostarczały także dużo świetnej zabawy. 

Atrakcje dla dorosłych na imprezy plenerowe ? Tak ! mamy na to odpowiedź , Dmuchane Tory Przeszkód Wipeout. To doskonałe atrakcje przeznacozne właśnie dla dorosłych uczestników imprez plenerowych, imprez firmowych oraz integracyjnych.  To połączenie rywalizacji, integracji i doskonałej zabawy uczestników, to także doskonała oprawa nawet największej imprezy, urządzenia są gigantyczne więc nie da się ich nie zauważyć.