Jakie atrakcje na imprezę plenerową ?

Nie jest to łatwe pytanie, bo atrakcji na imprezy plenerowe jest dosyć dużo. Ale co zrobić aby nasza impreza dobrze się prezentowała i była zapamiętana naprawdę na długo ? W zależności od rodzaju wydarzenia trzeba stworzyć strefę dla dzieci oraz strefę dla dorosłych i zadbać o to aby atrakcje w nich ujęte nie tylko prezentowały się znakomicie ale dostarczały także dużo świetnej zabawy. 

 

STREFA DLA DZIECI, dla najmłodszych najlepiej zadbać o popularne zamki dmuchane, zjeżdżalnie dmuchane, place zabaw oraz suche baseny z kuleczkami dla najmłodszych. Ale żeby te atrakcje dmuchane prezentowały się naprawdę dobrze, wybierzmy kolekcje tematyczne, przenieśmy dzieci do innego świata, do czasów piratów, faraonów albo do środka dżungli.  

STREFA DLA DOROSŁYCH, dla tych uczestników imprez firmowych, integracyjnych, plenerowych mamy coś specjalnego, Gigantyczne Dmuchane Tory Przeszkód Wipeout. Tory przeszkód zaprojektowane do zabawy, rywalziacji i integracji. Tory pięknie się prezentują, są ogromne i w tym samym, jednolitym designie. 

 

Zobacz jak prezentują się wymiatacze wipeout: 

http://www.zjezdzalnie-dmuchance.pl/atrakcje-dla-doroslych.html

Wynajmowaliśmy tory przeszkód wipeout na imprezy plenerowe w całej Polsce, obsługiwaliśmy integracje i imprezy firmowe w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i całym kraju.