co trzeba wiedzieć ?

Czy teren pod dmuchańce musi być trawiasty ? 

Nie, teren pod wynajęte atrakcje plenerowe nie musi być trawiasty, ale musi umożliwać możliwość zakotwiczenia dmuchańców do podłoża. Powinien posiadać elementy na trwałe przytwierdzone do podłoża jak np. metalowe barierki, betonowe słupki, ogrodzenia, drzewa. W ostaateczności można przytwierszić urządzenia do ciężkich elementów jak betonowe słupki, pojemniki z wodą. Urządzenia zawsze muszą być zakotwiczone dla bezpieczeństwa uczestników zabawy.

JAKIE GNIAZDA PRĄDU SĄ POTRZEBNE DO URZĄDZEŃ ? 

Dmuchańce i dmuchane tory przeszkód aby mogły być napompowane wymagają stałego podłączenia do dmuchaw. Dmuchawy muszą chodzić przez cały okres trwania imprezy. Dmuchawy wymagają zwykłych gniazd prądu 230 V. Źródło prądu musi znajdować się na miejscu ustawienia urządzeń, nie dalej niż 20 m ze względu na spadek mocy wraz z długością przedłużaczy.

co musi zapewnić organizaotr imprezy ? 

Najważniejsze elementy po stronie organizatora imprezy to: żródło prądu na miejscu ustawienia urządzeń, wystarczająco duży teren na ustawienia urządzeń z możliowścią zakotwiczenia ich do podłoża, możliwośc wjazdu na miejsce ustawienia urządzeń.

Czy wystawiacie faktury VAT ? 

Tak, nasza firma jest płatnikiem podatku VAT 23%. 

KIEDY NAJLEPIEJ ZAREZERWOWAĆ DMUCHAŃCE  ? 

Sezon na imprezy plenerowe ma to do siebie że jest kilka terminów bardzo obleganych. Jeżeli impreza ma odbyć się w któryś weekened czerwcowy, to najlepiej dokonać rezerwacji nawet kilka miesięcy przed imprezą i nie czekać z tym na ostatnią chwilę

CZY DMUCHAŃCE POTRZEBUJĄ MIEĆ ATESTY ? 

Tak, tego tyou urządzenia potrzebują mieć aktualne ATESTY. Nasze dmuchańce dla dzieci oraz dmuchane tory przeszkód posiadają atesty którą są robione co roku przed sezonem. 

KTO ODPOWIADA ZA UCZESTNIKÓW IMPREZY NA URZĄDZENIACH ? 

W przypadku dzieci, to rodzice i opiekunowie nadzorują i odpowiadają za bezpieczeństwo swoich podopiecznych. W przypadku dorosłych, wchodzą na urządzenia na własne ryzyko. Obsługa pilnuje porządku na urządzeniach oraz samych urządzeń. 

JAKIE SĄ NAJLEPSZE ATRAKCJE PLENEROWE DLA DZIECI ? 

Od wielu lat numerem jeden są dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci, jednak z każdym rokiem coraz większym zainteresowaniem wśród dzieci cieszą się gigantyczne dmuchane tory przeszkód. To do nich ustawiają się największe kolejki chętnych podczas każdej imprezy. 

CO TO SĄ ZESTAWY TEMATYCZNE DMUCHANYCH ATRAKCJI ? 

Zestawy tematyczne, inaczej też zwane KOLEKCJAMI, to zestaw dmuchanych urządzeń które należą są stworzone w jednolitym, spójnym temacie np. ZESTAW PIRACKI lub ZESTAW WIPEOUT. Wynajmujący urządzenia ma pewność, że urządzenia są tak dobrane, ale tworzyć spójną całość, dzięki czemu, impreza prezentuje się dużo lepiej. Nasze urządzenia kupowane są u jednego producenta, dlatego wszytskie prezentują się jako spójna i zgodna całość. 

CZY WYNAJMUJEMY dmuchańce tylko we wrocławiu i dolnośląskim ?

Nie, wynajmujmey nasze atrakcje plenerowe na terenie całego kraju. Jesteśmy z Wrocławia, i najcześciej wynajmujemy dmuchańce we Wrocławiu, ale jeżeli zamówienie jest na więcej urządzeń, możemy je zrealizować w każdym miejscu w Polsce, co zresztą bardzo często robimy.

JAKIE SĄ NAJLEPSZE ATRAKCJE DMUCHANE DLA DOROSŁYCH ? 

Z naszych obserwacji wynika że Gigantyczne Dmuchane Tory Przeszkód Wipeout to najlepsze atrekacje na imprezy plenerowe dla dorosłych. Dmuchane tory przeszkód doskonale sprawdzają się na imprezach firmowych, imprezach integracyjnych, na imprezach typu teambuilding. 

 JAK OTRZYMAĆ WYCENĘ NA DMUCHAŃCE ? 

Aby otrzymać wycenę na dmuchańce należy napisać prośbę o ofertę na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Należy wówczas napisać nam termin imprezy, ilość i rodzaj wybranych urządzeń plenerowych oraz lokalizację. 

CZY MAMY W OFERCIE DMUCHANE ATRAKCJE DLA DOROSŁYCH ? 

Tak, wynajmujemy także atrakcje dla dorosłych, a dokładnie Gigantyczne Dmuchane Tory Przeszkód Wipeout. To nowość, rywalizacja połączona z zabawą, nie tylko dla uczestników ale także osób oglądających zmagania. Tory są gigantyczne, są doskonała oprawą wizualną każdej imprezy. 

CZY NA GIGANTYCZNYCH TORACH PRZESZKÓD MOŻNA RYWALIZOWAĆ W ZESPOŁACH ? 

Tak, można rywalizaować w parach, można tworzyć sztafety, pokonywać tory przeszkód na czas całymi zespołami. Można także zliczać punkty za pokonanie okreśonych przeszkód, np. kul na wipeoucie lub draninek na torze trapez.