Dmuchańce nowe kolekcje

Szukaliśmy doskonałego pomysłu na oprawę każdej imprezy plenerowej  dla dzieci i dla dorosłych, i znależliśmy sposób na to, aby każde wydarzenie wyglądało jeszcze lepiej, dla organizatora oraz uczestników. Ten pomsył to wynajem dmuchańców w zestawach tematycznych, nowych i atrakcyjnych kolekcjach. Dzięki temy wynajem dmuchanych zamków przeszedł na wyższy poziom, strefa dzieci i dorosłych nie jest już przypadkowym zestawem atrakcji, ale przemyślanym i zaplanowanym. 

 

Wiele razy widzieliśmy imprezy plenerowe których nie chcielibyśmy zostawić w pamięci, dlatego postanowiliśmy wynajmować dmuchańce w inny sposób, taki aby uczestnicy przenosili się na czas imprezy w inne miejsce, w świat, Piratów, Zamków, Dzikich zwierząt, albo kolorowych kredek dla najmłodszych.

Strefa dla dzieci czy strefa dla dorosłych powinna być spójna tematycznie, zaplanowana, odpowiednio ogrodzona estetycznym ogrodzeniem oraz zielonymi trawnikami.

Szukamy coraz lepszych pomysłów na obsługę imprez firmowcyh dla dzieci i dorosłych, dlatego stworzyliśmy także strefę dorosłych Wipeout.

 

Zobacz jak wyglądają nasze Kolekcje tematyczne :

http://www.zjezdzalnie-dmuchance.pl/kolekcje.html

 

Wynajmujemy zamki dmuchane we Wrocławiu, i województwie dolnośąskim, w Legnicy, Opolu, Wałbrzychu, Świdnicy, Lubinie, Polkowicach. Ale także w województwach opolskim, lubuskim i wielkopolskim.