Atrakcje dla dorosłych Wipeout

Atrakcje dla dorosłych na imprezy plenerowe ? Tak ! mamy na to odpowiedź , Dmuchane Tory Przeszkód Wipeout. To doskonałe atrakcje przeznacozne właśnie dla dorosłych uczestników imprez plenerowych, imprez firmowych oraz integracyjnych.  To połączenie rywalizacji, integracji i doskonałej zabawy uczestników, to także doskonała oprawa nawet największej imprezy, urządzenia są gigantyczne więc nie da się ich nie zauważyć. 

 

Jeżeli jesteś organizatorem imprezy plenerowej i szukasz nowego pomysłu, czegoś co zostanie zapamiętane na długo to Dmuchane Tory Przeszkód Wipeout to najlepsze rozwiązanie. Tory wypełnione są dmuchanymi atrakcjami, drabinami, ślizgami, przeszkodami, które uczestnicy muszą pokonać. Urządzenia pozwalają na rywalizację w parach,  w grupach a także indywidualnie w zalezności od pomysłu organizatora imprezy. 

Jeżeli chcesz zobaczyć jak prezentują się dmuchane tory przeszkód wipeout, zapraszamy na : 

http://www.zjezdzalnie-dmuchance.pl/atrakcje-dla-doroslych.html

 

Wymiatacze Wipeout brały udział w imprezach plenerowych we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Rzeszowie, Krakowie, i całej Polsce. Jeżeli chcesz aby były także na Twojej imprezie , zparaszamy do współpracy.