Gigantyczne Tory Przeszkód Wipeout

FAQ : Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania :  

1) Jakie nowości w 2017 roku w ofercie ? 

 W Ofercie Zjeżdżalnie - Dmuchańce w 2017 pojawiły się liczne nowości. 

Przygotowaliśmy wszystko co najważniejsze na imprezy integracyjne, imprezy firmowe, plenerowe:

- Gigantyczne Dmuchane Tory Przeszkód Wipeout - atrakcje dla dorosłych 

- Atrakcje dla dzieci - Strefa dla dzieci 

- Zestawy Tematyczne - specjalnie przygotowane urządzenia nawiązujące do określonej tematyki  

2) Z jakich zestawów tematycznych można skorzystać i czym są zestawy tematyczne ? 

Zestaw tematyczny to specjalnie przygotowany zestaw urządzeń nadmuchiwanych ułożony w taki sposób aby nawiązywał do danej tematyki, wybierając zestaw , dajemy pewność że urządzenia będą do siebie dopasowane pod względem stylistyki i tematu imprezy. 

Strefy tematyczne są następujące: 

- Zestaw Wipeout - zestaw gigantycznych dmuchanych torów przeszkód Wipeout przeznaczony na imprezy integracyjne dla dorosłych ale także dla dzieci. Zesaw składa się z toru Giganta , wipeouta który jest także zwany wymiataczem, oraz inne urządzenia jak bramki celnościowe 

- Zestaw Piraci - to zestaw składający się z atrakcji dla dzieci, zjeżdżalni dmuchanych, zamków dmuchanych, suchych basenów 

- Zestaw Dżungla - zestaw dmuchańców nawiązujący do dzikich zwierząt, dżungli, palm 

- Zestaw Kredki - to nowość 2016 roku, przeznaczony dla najmłodszych dzieci, bardzo atrakcyjny ze względu na kolorystykę, zestaw to dmuchany plac zabaw zwany także aktywnym centrum, a także zamku dmuchanego oraz zjeżdżalni 

- Zestaw Zamki - to wielki dmuchany plac zabaw dla dzieci, na wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne , imprezy plenerowe, a także dmuchana ślizgawka oraz skakaniec do skakania dla dzieci 

- Zestaw Sportowy - to urządzenia typu ring bokserski, sumo , mega twister 

3) Gdzie obsługujemy imprezy ? 

Braliśmy udział w imprezach w całej Polsce, w tym we Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Warszawie, Krakowie, Łodzi, Opolu , Legnicy, Wałbrzychu, i wielu innych miastach. 

4) Jakie są ceny wynajmu dmuchańców i innych atrakcji dmuchanych ?

Aby uzyskać naszą wycenę prosimy o kontakt telefoniczny lub zapytanie e-mail, w odpowiedzi przygotujemy dla Państwa wycenę. 

5) Czy mamy urządzenia dla dorosłych na imprezy integracyjne i firmowe ?

Tak posiadamy w ofercie dmuchane tory przeszkód Wipeout, które doskonale pozwalają na rywalizację dla osób dorosłych na wszelkiego rodzaju imprezach integracyjnych , plenerowych, firmowych.  

6) Co jest ważne aby zapewnić ze strony organizatora imprezy ? 

Najważniejsze aby zapewnić równy teren pod urządzenia, najlepiej trawiasty. Jeżeli teren nie może być trawiasty wówczas teren powinien mieć elementy na stałe przytwierdzone do podłoża do których można zakotwiczyć urządzenia dmuchane. Drugą niezwykle ważną rzeczą jest zapewnienie prądu na miejscu ustawienia urządzeń. Ważne aby źródło prądu nie było znaczenie oddalone od samych urządzeń dmuchanych.

7) Czy dbacie Państwo także o takie elementy jak trawniki, matereace, ogrodzenia ? 

Tak, wiemy jak ważny dla organizatorów imprez jest aspekt estetyki, dlatego zawsze staramy się by nasze urządzenia miały przed wejście estetyczne trawniki, ładne kolorowe ogrodzenia a także materace. 

8) Czy jesteście Państwo w stanie obsłyżyć imprezę masową ? 

Tak, oczywiście, nasze urządzenia brały udział w imprezach przygotowanych dla wielu tysięcy ludzi. Potrafimy stworzyć strefę dla dorosłych oraz strefę dla dzieci. 

9) Kto pilnuje dzieci podczas zabawy ? 

Dzieci zawsze powinny bawić się pod nadzorem rodziców lub wyznaczonych opiekunów. 

10) Czy imprezy mogą odbywać się w godzinach nocnych ? 

Oczywiście, ale organizator musi wziąć to pod uwagę i zadbać aby teren na którym stoją urządzenia był dobrze i mocno oświetlony. 

11) Co zrobić aby otrzymać ofertę na dmuchańce i dmuchane tory przeszkód ? 

Przede wszystkim należy przejrzeć nasze urządzenia na stronie : http://www.zjezdzalnie-dmuchance.pl , wybrać urządzenia które Państwa interesują, następnie skontaktować się telefonicznie lub zadać zapytanie za pomocą naszego maila kontaktowego : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

W oparciu o to zapytanie przygotujemy dla Pańśtwa szczegółówą ofertę, jeżeli nie macie Państwo wybranego konkretnego zestawu urządzeń, zawsze chętnie pomożemy naszą wiedzą i doświadczeniem w wyborze.