Szukaliśmy doskonałego pomysłu na oprawę każdej imprezy plenerowej  dla dzieci i dla dorosłych, i znależliśmy sposób na to, aby każde wydarzenie wyglądało jeszcze lepiej, dla organizatora oraz uczestników. Ten pomsył to wynajem dmuchańców w zestawach tematycznych, nowych i atrakcyjnych kolekcjach. Dzięki temy wynajem dmuchanych zamków przeszedł na wyższy poziom, strefa dzieci i dorosłych nie jest już przypadkowym zestawem atrakcji, ale przemyślanym i zaplanowanym. 

Dzisiaj każdy organizator imprezy plenerowej z udziałem dzieci wie, że dobra zabawa i najlepsze atrakcje to Dmuchańce. Czyli kolorowe, dmuchane urządzenia rekreacyjne służące do zabawy ale także oprawy każdego wydarzenia. Dmuchane atrakcje to przede wszystkim zjeżdżalnie, zamki dmuchane do skakania, suche baseny z kuleczkami a także dmuchane pace zabaw. Dmuchańce są dmuchane a więc bezpieczne, ale także atrakcyjne a przez to stały się niezbędnym elementem każdej imprezy plenerowej. 

Nie jest to łatwe pytanie, bo atrakcji na imprezy plenerowe jest dosyć dużo. Ale co zrobić aby nasza impreza dobrze się prezentowała i była zapamiętana naprawdę na długo ? W zależności od rodzaju wydarzenia trzeba stworzyć strefę dla dzieci oraz strefę dla dorosłych i zadbać o to aby atrakcje w nich ujęte nie tylko prezentowały się znakomicie ale dostarczały także dużo świetnej zabawy. 

Gdzie działamy ? we Wrocławiu, całym województwie dolnośląskie oraz całej Polsce. 

W ostatnich latach mieliśmy okazję brać udział w wielu imprezach plenerowych we Wrocławiu. Obsługiwaliśmy imprezy dla dzieci oraz dostarczaliśmy atrkacje dmuchane dla dorosłych. Braliśmy udział w imprezach plenerowych, firmowych, piknikach rodzinnych, także tych organizowanych przez instytucje i organizacje. Nasze dmuchańce i dmuchane tory przeszkód były na miejskim stadionie, okolicach centrum, torze wyśgiowym oraz na terenie wielu wrocławskich firm, szkół, parków i innych atrakcyjnych miejsc. 

Mieliśmy okazję obsługiwać cudowe imprezy w całej wielkopolsce a głównie Poznaniu i jego okolicach. Wynajmowaliśmy dmuchańce i dmuchane tory przeszkód zarówno na wielkie imprezy firmowe jak i mniejsze wydarzenia. Tory przeszkód Wipeout dawały wiele śmiechu i dobrej zabawy dorosłym uczestnikom podczas gdy dzieci bawiły się w specjalnie przygotowanej strefie dla dzieci. 

Atrakcje dla dorosłych na imprezy plenerowe ? Tak ! mamy na to odpowiedź , Dmuchane Tory Przeszkód Wipeout. To doskonałe atrakcje przeznacozne właśnie dla dorosłych uczestników imprez plenerowych, imprez firmowych oraz integracyjnych.  To połączenie rywalizacji, integracji i doskonałej zabawy uczestników, to także doskonała oprawa nawet największej imprezy, urządzenia są gigantyczne więc nie da się ich nie zauważyć.