O firmie

Nasza Firma powstała z myślą o obsłudze i organizacji imprez plenerowych z udziałem dzieci. Od 2000 roku, oferujemy wynajem dmuchanych urządzeń rekreacyjnych, potocznie określanych jako "dmuchańce". W naszej ofercie znajdują się dmuchane zjeżdżalnie, dmuchane zamki do skakania, suche baseny, dmuchane place zabaw oraz wiele innych atrakcji służących jak najlepszej zabawie oraz oprawie organizowanej imprezy.
Jesteśmy wypożyczalnią dmuchańców, wypożyczalnią dmuchanych zamków dla dzieci oraz wypożyczalnią dmuchanych torów porzeszkód na imprezy plenerowe, integracyjne.  
 
Wiemy doskonale jak ważna dla naszych klientów jest organizowana przez nich impreza, dlatego w  naszych działaniach zawsze kierujemy się profesjonalizmem oraz zachowaniem wysokich standardów, zarówno w zakresie obsługi, jak i bezpieczeństwa zabawy.  


Nasza firma to 15 lat doświadczenia, obsługi różnego rodzaju imprez firmowych, plenerowych, masowych, festynów oraz dni miast z udziałem dzieci. 

Kolorowe zjeżdżalnie w Krotoszynie 

NASZE URZĄDZENIA  

Jesteśmy sprawdzonym partnerem, wyróżnia nas doświadczenie, profesjonalizm oraz przede wszytskim jakość oferowanego sprzętu. Urządzenia rekreacyjne, potocznie określane jako dmuchańce lub dmuchawce : to duże, pompowane powietrzem urządzenia rekreacyjne, do zabawy dla dzieci, takie jak :

  • dmuchane zjeżdżanie, 
  • dmuchane zamki do skakania,
  • dmuchane place zabaw,
  • suche baseny z piłeczkami dla najmłodszych dzieci
  • inne urządzenia rekreacyjne


Z naszej strony zawsze dokładamy starań, aby oferowany sprzęt był:

  • czysty,
  • zadbany
  • bezpieczny.

Korzystamy jedynie ze sprzętu oferowanego przez najlepszych i najbardziej renomowanych producentów na rynku, takich jak firma VIV. Nasze urządzenia posiadają niezbędne atesty bezpieczeństwa.

HISTORIA

Projekt Zjeżdżalnie - Dmuchańce, zdobywa doświadczenie na rynku już od 1999 roku, kiedy jako jedna z pierwszych firm na rynku, sprowadziliśmy do Polski, autka z elektrycznym napędem do zabawy na różnego rodzaju imprezach dla dzieci, od tamtego czasu co rok zwiększaliśmy naszą ofertę o dmuchane zjeżdżalnie, zamki do skakania, suche baseny oraz inne urządzenia, dostarczając atrakcje na imprezy z udziałem dzieci.

Firma mieści się pod Wrocławiem, i to właśnie na terenie województwa dolnośląskiego zdobywaliśmy doświadczenie, w takich miastach jak Legnica, Lubin, Jelenia Góra, Wałbrzych,  aby później obsługiwać także Poznań, Opole czy Zieloną Górę. Firma zaczynała od 15 lat zwiększa doświadczenie oraz posiadany sprzęt oferując coraz to lepszej jakości urządzenia, obsługując największe firmy, instytucje samorządowe oraz organizacje . Dzisiaj obsługujemy imprezy z udziałem dzieci, na terenie województw, dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego oraz wielkopolskiego, jesteśmy w stanie obsłużyć imprezę na terenie całego kraju.

DLA KOGO JESTEŚMY ? 

Projekt Zjeżdżalnie - Dmuchańce,  najczęściej współpracuje z takimi podmiotami jak: firmy, instytucje samorządowe, organizacje prywatne i publiczne przedszkola oraz szkoły, domy kultury, markety, organizatorzy imprez masowych, gminy oraz inne podmioty chcące zorganizować imprezę z udziałem dzieci.

Współpracujemy, z agencjami eventowymi, konferansjerami, animatorami zabaw dla dzieci, obiektami rekreacyjnymi, halami sportowymi oraz wszelkimi organizatorami imprez z udziałem najmłodszych.

Obsługujemy takie wydarzenia jak: firmowe imprezy dla dzieci, eventy, imprezy plenerowe, imprezy masowe, dni miast, dożynki, a także imprezy okolicznościowe jak urodziny dziecka.

NASZ ZESPÓŁ

Nasz zespół, składa się z osób które od wielu lat zawodowo zajmują się obsługą imprez dla dzieci. Szczególną uwagę, skupiamy nie tylko na profesjonalnej obsłudze urządzeń dmuchanych, ale także na aspektach wizerunkowych oraz kulturze osobistej osób, które obsługują imprezę, mając świadomość jak ważny jest to element dla organizatora imprezy.