Czego oczekujemy od organizatora imprezy ?

REGULAMIN 

1. Warunkiem realizacji zamówienia jest wpłata zaliczki 30% wartości brutto po podpisaniu umowy. Termin realizacji płatności za usługę, 14 dni po wykonaniu usługi.

2. Teren na którym mają zostać rozstawione urządzenia dmuchane, powinien być w miarę równy, trawiasty, oczyszczony z ostrych przedmiotów.

3. Teren nie może znajdować się pod liniami wysokiego napięcia.

4. Organizator imprezy zobowiązany jest do zapewnienia wymaganej w zależności od ilości urządzeń mocy energii elektrycznej.

5. W przypadku zamówienia tylko jednego urządzenia rekreacyjnego, organizator zapewnia pomoc jednej osoby do rozłożenia i złożenia urządzenia.

6. Wszystkie atrakcje dla dzieci, wynajmowane są na okres do 6 godz.

7. Urządzenia są w pełni gotowe do używania, na 30 min przed rozpoczęciem imprezy

8. Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamawianych urządzeń, dokładna informacja znajduje się w zakładce TRANSPORT. 

9. Liczba dzieci bawiących się w jednej chwili na urządzeniu, jest zawsze dostosowana do instrukcji producenta urządzeń.

 

O CZYM MUSI PAMIĘTAĆ ORGANIZATOR IMPREZY ? 

1. Urządzenia dmuchane muszą być przytwierdzone do terenu, jeżeli teren nie jest trawiasty, powinien posiadać elemeny trwale prztwirdzone do podłoża, aby móc przywiązać do nich dmuchańce. Jeżeli takich elementów nie ma należy przygotować betonowe słupki lub pojemniki wypełnione wodą. 

2. Źródło prądu powinno się znajdować na miejscu ustawienia dmuchańców, należy pamiętać że prąd traci moc wraz z odległością przedłużaczy. 

3. Teren powinien być oczyszczony ze wszelkich przedmiotów ostrych, kamieni, patyków, śmieci, szkła, i wszystkego co mogło by uszkodzić urządzenia dmuchane. 

4.  Impreza w godzinach wieczornych i po zachodzie Słońca, należy pamiętać że przez cały czas użytkowania urządzeń, dla bezpieczeństwa uczestnicy jak i obsługa urządzeń muszą dobrze widzieć urządzenia.

5. Urządzenia nie mogą być użytkowane w czasie opadów deszczu, silnego wiatru, burzy, obsługa urządzeń decyduje o możliwości wpuszczania na dmuchańce.