NOWOŚCI 2017 - DMUCHANE TORY PRZESZKÓD - WIPEOUT

NOWOŚCI 2017 - TORY PRZESZKÓD - WIPEOUT GIGANT

Zapraszamy do zapoznania z naszymi Nowościami !!!

Wejdź i spawdź nasze atrakcje dla dorosłych :

http://www.zjezdzalnie-dmuchance.pl/atrakcje-dla-doroslych.html

Wejdź i sprawdź nasze atrakcje dla dzieci w zestawach tematycznych :

http://www.zjezdzalnie-dmuchance.pl/kolekcje.html

Nie zapomnij nas także odwiedzić na YouTubie i zobaczyć nasze urządzenia :

https://www.youtube.com/channel/UCO7_5v9nBBtlwKkFlfoj9wg

Nareszcie coś także dla dorosłych uczestników imprez pleneorwych, integracyjnych i firmowych !! Z myślą o jak najlepszych imprezach przygotowaliśmy coś naprawdę specjalnego ! Gigantyczne dmuchane tory przeszkód ! Nasza kolekcja Wipeout - Wymiatacze, to zestaw urządzeń dmuchanych przygotowanych specjalnie dla dorosłych uczestników imprez integracyjnych. Teraz to właśnie oni mogą wejść na arenę zmagań, wspinać się po drabinach, zjeżdżać i ślizgać się , omijać przeszkody i rywalizować ze sobą na gigantycznych dmuchanych torach przeszkód !!!

Do kogo skierowana jest nasza propozycja ?

Przede wszystkim do organizatorów różnego rodzaju imprez plenerowych, integracyjnych, sporotowych a także pikników rodzinnych oraz wszelkiego rodzaju firm,  które chcą stworzyć swoim praconikom i ich rodzinom wyjątkowe wydarzenie, dzień wypełniony zabawą i rywalizacjom.

Czy dmuchane tory przeszkód sprawdzają się także na imprezach integracyjnych i szkoleniach ?

Oczywiście !! nasze dmuchane tory przeszkód doskonale sprawdzają się na imprezach integracyjnych oraz szkoleniach plenerowych typu teambuilding. Zespoły uczestników mogą ze sobą rywalizować indywidulanie, w parach oraz w całych grupach, niesamowicie się przy tym bawiąc. Zabawa to nie tylko samo uczestnictwo, ale także obserwowanie swoich koleżanek i kolegów, walczących na arenie zmagań wipeout.

Czy dmuchane tory przeszkód nadają się także na imprezę pod dachem ?

Oczywiście że tak ! Jeżeli hala jest dostatecznie duża, dmuchane tory wipeout można rozstawić także pod halą , salą sportową, obiekatami konferencyjnymi.

Czy dmuchane tory przeszkód można zamóiwć w dowolne miejsce w Polsce ?

Oczywiście !! Braliśmy udział w imprezach plenerowych w całej Polsce, dmuchane tory przeszkód były we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, i wielu innych miastach.

Co to są zestawy tematyczne ?

Nasze dmuchańce oferujemy także w zestawach tematycznych, znaczy to że możemy zaproponować kilka urządzeń dmuchanych w tym samym stylu, designie, np. zestaw Pirai lub zestaw Kredki. Wszystkie dmuchańce nawiązują do tej samej tematyki, dzięki czemu prezentują się jeszcze ładniej na imprezie.   

WIPEOUT KOLEKCJA - to zestaw urządzeń do rywalizacji na wszelkiego rodzaju imprezy firmowe, integracyjne, plenerowe. W kolekcji WIPEOUT wchodzą gigantyczen tory przeszkód, wipeout - kule, tor przeszkód trapez i wiele innych jak : dmuchana bramka celnościowa, ruroskoczki, potrójne spodnie, mega piłkarzyki, gladiator i wiele innych.

Kolekcja wipeout to gigantyczne urządzenia , tory o długości 24 metry , służą do rywalizacji, do wyścigów między zawodnikami i drużynami.

Zapraszamy do zapoznania z ofertą na 2016 !!

Oferta jest dostępna na terytorium całej Polski, w każdym mieście : Wrocław, Warszawa, Poznań, Kraków, Katowice, Lublin, Rzeszów, Gdańsk, Szczecin, Opole, Bydgoszcz, Olsztyn, Częstochowa, Łódź, Toruń, Legnica, Wałbrzych, Gniezno, Gdynia, Sopot.